Müşteri Temsilcisi: 0(216) 311 29 68 / 0 (533) 086 59 92 - Email: info@dunyaevdenevenakliyat.com

Ofis Fuar Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı diğer nakliyat türlerinden farklı olarak çok daha ayrıntılıdır. Ofis eşyalarının çoğunluğunu mobilyalar oluşturmaktadır.

Ofis taşımacılığı diğer nakliyat türlerinden farklı olarak çok daha ayrıntılıdır. Ofis eşyalarının çoğunluğunu mobilyalar oluşturmaktadır. Bu nedenle taşıma firmasının bünyesinde marangozların bulunması gerekmektedir. Dünya Evden Eve Nakliyat bünyesinde her türlü teknik donanım ve ekipman bulunduğu gibi marangoz elemanları da bulunur. Dünya Evden Eve  Nakliyat ofis taşıma işlemini şu şekilde yürütür.


Ofis Eşyalarınızın Paketlenmesi

Ofis Taşımacılığı esnasında isteğe bağlı şekilde kolilediğiniz/kolilediğimiz eşyalarınız kesinlikle açılıp içeriğine bakılmaksızın taşıma gerçekleşir.


Kırılacak Ofis Eşyalarınızın Taşınması

Kırılacak türdeki ofis eşyalarınızı özenle ambalajlama işlemi yapılıp korunaklı ofis taşıma araçlarımız sayesinde kırılma, çizilme gibi sorunlarla karşılaşılmaz.


Ofis Taşımacılığı Çağrı Merkezi

Eşyalarınızın taşınma esnasında veya süreç başladığında ne zaman isterseniz isteyin firma yetkililerimizi arayarak durum hakkında bilgi alabilirsiniz.


Ofis Taşımacılığı

Ofis eşyalarınızın özellikle mobilya guruplarınızın % 100 zarar görmeden taşıma işlemini yapmayı sizlere sunarak sektörde çok iddaalı olduğumuzu söylemekteyiz..

 

 

Ofis Taşımacılığı Aşamaları

1) Bizimle irtibata geçtiğiniz andan itibaren ekspertiz süreci başlar. Görevlendirdiğimiz ekspertiz ekibimiz ofisinizi görmek için sizi ziyaret eder. Böylece eşyalarınızı görme ve miktarını belirleyebilme imkanımız olur. Ekspertizlerimiz gerekli raporları aldıktan sonra size fiyat bildirilir. Karşılıklı anlaşmaya varıldığı taktirde taşınma günü ve saati belirlenir.

2) Anlaşmaya varıldıktan sonra Dünya Evden Eve Nakliyat ofis taşıma ekibini oluşturmaya başlar. Ekspertizlerimizden aldığımız raporlara göre eleman sayısı ve araç tipi belirlenir. Daha sonra belirlenen ekip araçla beraber adresinize gelir ve ofisinizi taşımaya başlar. Burada önce demonte işlemi yapılır. Mobilyalarınız sökülür, numaralandırılır ve ambalajlanır. Dosyalarınız ve değerli eşyalarınız sizin belirlediğiniz şekilde kolilere alınır ve üzerine etiketler yapıştırılır. Tüm bu işlemlerden sonra eşyalarınız araca taşınır ve istiflenir.

3) Araca taşıma işlemi bittikten sonra ekibimiz sizden aldığı adrese doğru yola çıkar. Ofis taşımacılığının son aşaması olan bu kısımda ekibimiz önce eşyalarınızı yeni ofisinize taşımaya başlar. Eşyalar taşınmaya başlandıktan sonra marangozlarımız mobilyalarınızın montesini tamamlar ve sizin istediğiniz yere yerleştirir. Taşıma işleminin tamamı gerçekleştikten sonra ekibimiz herhangi bir hasar olup olmadığını kontrol eder. Böylelikle herhangi bir hasar durumunda zabıt tutularak sigorta şirketine bildirilir.

 

Ofis ve Büro taşıma konusunda müşterilerimizin genel yaşadığı tüm sorunları ortadan kaldırmak güvenle ve hızlı şekilde yerine getirmek Ofis taşımacılığı konusunda önemlidir. Yeni ofislerinde ve iş yerlerinde hizmet vermek isteyen müşterilerimiz için en hızlı ve güvenilir seçenekleri belirleyerek, ivedi ve titiz bir planlama ile ofis taşımacılığı hizmeti veriyoruz.

 

Şuanda sadece İstanbul’da 1000 den fazla nakliyat ve ofis taşıma firması bulunmakta. Fakat elbette ki bunların hepsi tam anlamıyla firma niteliği taşımıyor. Çoğunun taşıma belgesi bile bulunmamakta. Fakat hepsi kendisini kurumsal bir taşıma firması olarak tanıtıyor. Alacağınız ofis taşıma işleminin sıkıntısız bir şekilde tamamlanmasını istiyorsanız seçeceğiniz firmaya dikkat etmenizi öneririz.

Okunma 1517 defa

Dünya Evden Eve Nakliyat

DÜNYA EVDEN EVE NAKLİYAT kurulduğu günden bu yana günün teknolojisini takip ederek, müşterilerine en iyi hizmeti vermek adına teknolojik yeniliklerle birlikte büyümektedir. Devamı

 Diyarbakır Şehirler Arası Nakliyat diyarbakır evden eve taşımacılık nakliyat platformu

İletişim Bilgileri

Dünya Evden Eve Nakliyat - Evden eve nakliyat , Ofis Büro nakliyat, Şehirlerarası nakliyat ve daha fazlası için tıklayın...

  Fatih Mah Geylani Cadde no5/1a Sancaktepe İstanbul
  0216 311 29 68
0 533 086 59 92
  info@dunyaevdenevenakliyat.com

Haber Bülteni

Sitemizden ve yeniliklerden haberdar olmak için e-postanız ile kayıt yapınız